Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
17.09.2015 10:26 - Украйна въведе санкции срещу Кремъл и негови подлоги. Магдалена Ташева и Елена Йончева да се чувстват поласкани :)
Автор: ykpaina Категория: Политика   
Прочетен: 1119 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 22.10.2015 22:39

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg
 Магдалена Ташева и Елена Йончева на първа

 и 23-а позиция от 388 физически лица!
Това е признание!




Украйна въведе санкции срещу руски компании и граждани. Общо - 105 юридически лица и 388 физически лица ...

Списъкът включва руски авиокомпании, корабостроителни компании, банкови институции, военно-промишлени центрове и телевизии.
Също така включва и стотици граждани на РФ и техни съучастници, причастни към анексирането и окупацията на Крим и Донбас, причастни към войната срещу украинците. 

ЛІГАБізнесІнформ публикува целия списък с юридически и физически лица.

Санкциите срещу юридическите лица предвиждат:
- блокиране на активите - ограничаване на правото да използват и да се разпореждат с принадлежащото им имущество;
- спиране на изпълнението на икономически и финансови задължения към тях (забрана за предоставяне на кредити, заеми, финансова помощ, гаранции; покупка на ценни книжа);
- прекратяване на транзита на ресурси, полети и превози през територията на Украйна.
- забрана за бизнес контакти;
- спиране на финансовите транзакции;
- забрана за участие в обществени поръчки от всякакъв вид
и др.


Санкциите срещу физическите лица предвиждат аналогични мерки като насочените срещу юридическите лица, плюс забрана за влизане в Украйна.

Като причина за налагането на санкциите е посочено, че те се въвеждат във връзка с действията на посоченото чуждестранно или украинско юридическо или физическо лице, които действия създават реална или потенциална заплаха за националните интереси, националната сигурност, суверенитета и териториалната цялост на Украйна.

ВСИЧКИ 105 ЮРИДИЧЕСКИ ЛИЦА:



Источник

Авиация, транспорт, промишленост:

- 308 авиационен ремонтен завод; 
- Държавна компания "224 авиоотряд"; 
- Аерофлот; 
- Борисфен-Авиа;  
- Авиокомпания "ВИМ-АВИА"; 
- Газпром авиа;  
- Донавиа;  
- Казански завод за хеликоптери;  
- Кумертауско авиационое производствено предприятие; 
- "Вертолеты России";  
- Вертолетна сервизна компания;  
- Научно-технически център за експлоатация и ресурс на авиационна техника;  

- Оренбургски авиолинии;  
- Авиокомпания "Полет";  
- Ред Вингс;  
- Специален авиоотряд "Россия" при Администрацията на Президента на Руската федерация;
- Авиокомпания "Россия";  
- РусДжет;  
- РусЛайн;  
- Авиопредприятие "Северсталь";  
- Авиокомпания "Сибирь";  
- Авиокомпания "Сирус-Аеро";  
- "Трансаеро";  
- Авиационен завод гр. Улан Уде;  
- Уралски авиолинии;  
- Федерално държавно авиационо предприятие към Министерство на извънредните ситуации на Русия;  

- Авиокомпания "Центр-Юг";  
- Авиокомпания "Шар инк Лтд";
- Авиокомпания "Якутия"
- Авиационня транспортна компания "Ямал";  
- Севастополско авиационно предприятие;  
- Евпаторийски авиационен ремонтен завод;  
- "Първа товарна компания";  
"Първа товарна компания в Украйна"; 
- "Когалимавива";  
- "Коспос"; 
- Научно-производствен център за газови турбини "Салют"
- концерн "Алмаз-Антей"
- Керченско морско пристанище;  
- Севастополско морско търговско пристанище. 

Банки и финансови институции (включително такива, които под една или друга форма са финансирали тероризма):

- Агроинвестиционна търговска банка; 
- Аделантбанк; 
- Ак Бакс Аэро; 
- Атран; 
- БайкалБанк; 
- Банк Москвы; 
- Банк Бизнес для Бизнеса; 
- Банк Верхеволжский; 
- Газпром Банк; 
- Генбанк; 
- Глобус; 
- Джаст Банк; 
- Банк Инвестиционный капитал; 
- Инвесттрастбанк; 
- Инустриальный сберегательный банк; 

- К2 банк; 
- Краснодарский краевой инвестиционный банк; 
- Маст-Банк; 
- Маршал Капитал Партнерз; 
- Акционерный банк Первомайский; 
- Банк Россия;  
- Российский национальный коммерческий Банк;  
- Банк Рублев;  
- Банк Северный морской путь;  
- Банк Северный кредит;  
- Российский сельскохозяйственный банк;  
- Смартбанк;  
- Банк Смолевич;  
- Спарк;  
- Банк Таатта;  
- Тальменка-банк;  

- Темпбанк; 
- ФИА-Банк;  
- Банк Финансовый стандарт;  


Телевизии, IT, бизнес: 

- Телекомпания НТВ; 
- Первый канал. Всемирная сеть; 
- РТР-Планета;  
- Россия-24; 
- Лаборатория Касперского;  
- Лаборатия Касперского Украина;  
- Компания Лаборатория Касперского. 
- Доктор Веб; 
- Приватное акционерное общество Патриот;  
- Платежная система М.С.Л.;  


Радикални групировки, терористи, съучастници: 

- Фонд поддержки и защиты прав соотечественников, проживающих за рубежом; 
- Козачье сообщества Братина; 
- Российская общественная организация Вече;  
- Международный союз общественных объединений Всевеликое войско донское;  
- Батальон Заря;  
- Батальон Кальмиус;  
- Казачья национальная гвардия;  
- Общественное движение Новороссия;  
- Батальон Оплот;  
- Бригада Призрак;  
- Общественное движение Русский выбор;  
- Фонд Святителя Тихона;  
- Батальон Смерть;  
- Радикальная организация Соболь;  
- Батальон Сомали;  
- Батальон Спарта;  

- Фонд Екатерины Губаревой;  
- Фонд Своих не бросаем;  
- Фонд Глобальные инициативы;  
- Фонд Новомучеников и исповедников Христовых;  
- Фонд Василия Великого.


ВСИЧКИ 388 ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА:

Кремълски пропагандисти или псевдонаблюдатели на незаконните "избори" и "референдуми":

- Магдалена Ташева (журналист) 
- Александр Ронкин (главред еженедельника Эхо, генеральный директор и совладелец Ronkino Media) 
- Видаль Сесар (журналист) 
- Авигдор Эскин (политтехнолог)  
- Давид Эйдельман (политтехнолог)  
- Ната Потемкина (журналист) 
- Макс Лурье (главред информационного агентства Курсор) 
- Самарджия Слободан (журналист, РФ) 
- Данила Анисимов (журналист RUPTLY, РФ) 
- Андрей Бабин (журналист, Эстония)  
- Владимир Бучельников (журналист, Латвия)  
- Максим Березин (корреспондент НТВ)  
- Елена Березовская (руководитель интернет-издания Украина.ру)  
- Давид Березицкий (Novorossia News Agency, Польша)  
- Владимир Букарский (историк, политолог, руководитель Eurasia Inform)  

- Габор Селеш (бизнесмен, владелец телекомпании Эхо-ТВ, Венгрия))  
- Павел Гаврилов (журналист)  
- Павел Григорчук (главред ресурса Гренада) 
- Оксана Давид-Дудина (блогер)  
- Эдуард Эльдаров (журналист, Латвия)  
- Алексей Ефимов (гендиректор международной сети Первый канал)  
- Христо Ивановски (журналист)  

- Елена Йончева (журналист)  
- Дмитрий Киселев (гендиректор агентства Россия сегодня)  
- Николай Кабанов (журналист, Латвия)  
- Ольга Коваленко (глава издания Новости - Казахстан совместно с РИА Новости РФ)  
- Якоб Корейба (журналист RT (РФ), Польша)  
- Александр Нечаев (корреспондент ТАСС в ЮАР)     
- Елена Палажченко (представитель РИА Новости в Турции)  
- Вероника Паучикова (блогер)  
- Алексей Пиманов (президент медиахолдинга Красная звезда)  
- Александр Потапов (редактор Известий)  

- Стив Росенберг (журналист ББС, Великобритания, входит в кремлевский пул)  
- Антонио Хосе Родригес (журналист Quatro, El Pais, El Confidencial, Испания)  
- Эрика Ругальская (журналист, Латвия)  
- Михаэль Рутц (журналист Die Zeit, Frankfurter Allgemeine, Германия)  
- Ференц Санисло (ведущий телекомпании Эхо-ТВ, Венгрия)  
- Мануэль Ангель Састрэ (журналист Quatro, El Pais, El Confidencial, Испания)  
- Андрей Сафонов (журналист, Молдова)  

- Андрей Сужанский (корреспондент ТАСС (РФ) в Вашингтоне)  
- Марианна Тарасенко (журналист, Эстония)  
- Эмма Уэллс (журналист ББС, Великобритания, входит в кремлевский пул)   
- Валерий Фадеев (журналист, главред журнала Эксперт, РФ)  
- Владислав Фронин (главред Российской газеты)     
- Сергей Хелемендик (блогер, публицист, Словакия)  
- Давид Худжец (Novorossia News Agency, Польша)  
- Антон Чичеров (журналист ББС, Великобритания, входит в кремлевский пул)   
- Алексей Шаравский (главред издания Взгляд.ру)  
- Андрей Шитов (руководитель корпункта ТАСС в Вашингтоне)  
- Драган Яньятов (журналист, Македония)  

Политически марионетки на Кремъл в Европа и Азия:

- Беор Фабрис (глава отдела по вопросам Кавказа частной организации Евразийский совет за демократию и выборы)  
- Сотириос Зарианопулос (депутат Европарламента от Компартии Греции)  
- Йоргос Ламбрулис (член Компартии Греции)  
- Магганас Йоргос (член Компартии Греции)  
- Фелипе Дельгадо (адвокат)  
- Ренато Ландейра (адвокат) 
- Бертот Фабрицио (член правой партии Вперед, Италия)  
- Лючио Малан (депутат итальянского парламента)  
- Алессандро Музолино (почетный президент молодежного крыла Европейской народной партии)  
- Алессандро Бертольди (президент правоцентристской партии Народ свободы)  
- Джузеппе Раффа (президент провинции Реджо Калабрия) 
- Владимир Кшлянин (член партии Всесербский народный фронт)  
- Владимир Джуканович (член Сербской прогрессивной партии) 

- Бранислав Блажич (член Сербской прогрессивной партии)  
- Стевица Деджански (депутат парламента автономного края Воеводина, Сербия)  
- Уильям Лонгауэр (секретарь Союза борцов с фашизмом, Словакия)  
- Фрэнк Абернати (адвокат, США)  
- Мартон Дендеши (венгерский депутат, член парламентского комитета по иностранным делам)  
- Адриенн Санисло (член партии Йоббик)  
- Габор Дени (МНС Венгерского университета русистики)  
- Ладислав Земанек (замглавы партии Народная демократия, Чехия)  
- Ярослав Доубрава (сенатор, член постоянной делегации Чехии в ЕС) 
- Педро Мориньо (член ультраправой Народной партии, Испания) 
- Максим Гроо (член зарубежной фракции партии РФ Великое Отечество)

Политически марионетки на Кремъл в Русия:

- Алексей Журавлев (член комитета Госдумы по вопросам обороны) 
- Анатолий Бибилов (депутат Думы) 
- Евгений Ивлев (руководитель исполкома партии Родина) 
- Максим Григорьев (директор Фонда исследования проблем демократии) 
- Владимир Родин (член комитета Думы по вопросам собственности) 
- Владимир Бессонов (член комитета Думы по вопросам обороны) 
- Александр Куликов (замглавы комитета Думы по вопросам гражданского, уголовного, арбитражного и процессуального законодательства) 
- Алексей Диденко (член комитета Думы по вопросам конституционного законодательства) 
- Михаил Брячак (первый заместитель комитета Думы по вопросам транспорта) 

- Алексей Пахолков (член комитета Думы по вопросам СНГ) 
- Александр Брод (директор Московского бюро по правам человека) 
- Александр Гегальчий (сепаратист, публицист, руководитель фонда Русская премия, РФ) 
- Павел Астахов (уполномоченный при президенте РФ по правам ребенка) 
- Константин Арановский (судья Конституционного суда РФ)  
- Александр Бойцов (судья Конституционного суда РФ)  
- Николай Бондар (судья Конституционного суда РФ) 
- Гадис Гаджиев (судья Конституционного суда РФ)  
- Юрий Данилов (судья Конституционного суда РФ)  
- Людмила Жаркова (судья Конституционного суда РФ)  
- Геннадий Жилин (судья Конституционного суда РФ) 
- Михаил Клеандров (судья Конституционного суда РФ)  
- Сергей Князев (судья Конституционного суда РФ)  
- Александр Кокотов (судья Конституционного суда РФ)  
- Лариса Красавчикова (судья Конституционного суда РФ) 

- Сергей Казанцев (судья Конституционного суда РФ) 
- Валерий Зорькин (судья Конституционного суда РФ) 
- Сергей Маврин (судья Конституционного суда РФ)  
- Николай Мельников (судья Конституционного суда РФ)  
- Сергей Марков (член Общественной палаты РФ)   
- Сергей Глазьев (советник президента РФ) 
- Сергей Железняк (замглавы Госдумы)  
- Владимир Зайнетдинов (пресс-секретарь секретариата ОДКБ)  
- Рашид Исмаилов (заместитель министра связи и массовых коммуникаций РФ)  
- Рамзан Кадыров (глава Чеченской Республики)  
- Артур Карпов (судья Басманного районного суда, Москва) 
- Константин Косачов (глава Федерального агентства по делам СНГ, спецпредставитель президента РФ по связям со странами-членами СНГ) 
- Андрей Крутских (представитель президента РФ по вопросам международного сотрудничества в сфере информационной безопасности МИД РФ) 
- Александр Медведев (замглавы второго отдела Следкома РФ в Воронежской области)  

- Дмитрий Маньшин (и.о. старшего следователя отдела Следкома РФ)  
- Сергей Миронов (депутат Госдумы)  
- Павел Мелехин (судья Басманного райсуда, Москва)  
- Наталия Мушникова (судья Басманного райсуда, Москва)  
- Сергей Нарышкин (глава Госдумы РФ)  
- Николай Никифоров (министр связи и массовых коммуникаций РФ)  
- Ярослав Нилов (депутат Госдумф, фракция ЛДПР)  
- Кирилл Опарин (замдиректора департамента международного сотрудничества Минкоммуникаций РФ)  
- Алексей Пушков (глава комитета по международным отношениям Госдумы)  
- Валерий Рашкин (первый замглавы комитета Госдумы по делам национальностей, организатор демонстраций сепаратистов)  
- Борис Резник (депутат Госдумы)  

- Николай Рыжков (член Совета федерации Федерального собрания РФ, родом из Донецкой обл)  
- Юрий Рудкин (судья Конституционного суда РФ)  
- Егор Руский (Республика Коми, гражданин РФ)  
- Николай Селезнев (судья Конституционного суда РФ) 
- Ольга Хохрякова (судья Конституционного суда РФ) 
- Александр Ткачев (губернатор Краснодарского края) 
- Владимир Ярославцев (судья Конституционного суда РФ) 
- Максим Шевченко (член Общественной палаты РФ, глава Центра стратегических исследований религии и политики) 
- Роман Шадрин (депутат Екатеринбургского горсовета, Единая Россия) 
- Александр Шишкин (член Совета федерации Федерального собрания РФ) 
- Владимир Поспелов (постоянный член военно-промышленной комиссии при правительстве РФ)  


Обществени и културни дейци, подкрепящи войната срещу Украйна: 

- Светлана Безродная (худрук Государственного академического камерного Вивальди-оркестра, РФ) 
- Людмила Беспалова (академик РАН, завотдела селекции Краснодарского НИИ сельского хозяйства имени Лукьяненко) 
- Сергей Глазьев (академик РАН, советник президента РФ по вопросам региональной экономической интеграции) 
- Виктор Драгавцев (академик РАН, ГНС Агрофизического НИИ)    
- Владимир Захаренко (академик РАН, Московский НИИ сельского хозяйства Немчиновка) 
- Сергей Казаков (худрпук Пензенского областного драматического театра им. Луначарского) 
- Валерий Кирюшин (академик РАН, Российский государственный аграрный университет)
- Иосиф Кобзон (эстрадный певец, депутат Думы) 
- Юрий Лачуга (академик РАН) 
- Владимир Надикта (академик РАН, Всероссийский НИИ биологической защиты растений) 
- Виктор Пивоваров (академик РАН, директор Всероссийского НИИ селекции) 
- Борис Рунов (академик РАН, научный консультант Министерства сельского хозяйства РФ) 
- Сергей Санин (академик РАН, завотделом Всероссийского НИИ фитопатологии) 
- Виктор Сычов (академик РАН, иностранный член Национальной академии аграрных наук) 
- Михаил Соколов (академик РАН, консультант МикроБио)  
- Юрий Спиридонов (академик РАН, завотделом Всероссийского научно-исследовательского института фитопатологии)  
- Валентина Теличкина (актриса театра и кино)  
- Владимир Фортов (президент РАН)  

- Виктор Шевелуха (академик РАН, профессор Российского государственного аграрного университета) 

Организатори на войната срещу Украйна от силовите ведомства в РФ:


- Анатолий Антонов (заместитель министра обороны РФ) 
- Виктор Бондарев (главнокомандующий ВВС Вооруженных сил России) 
- Дмитрий Булгаков (заместитель министра обороны РФ) 
- Александр Витко (командующий Черноморского флота ВМФ РФ) 
- Александр Галкин (командующий Южного военного округа ВС РФ) 
- Валерий Герасимов (начальник Генштаба ВС РФ) 
- Андрей Картаполов (начальник главного управления операций и замначальника Генштаба ВС РФ) 
- Александр Ленцов (заместитель командующего Сухопутными войсками ВС РФ) 

- Виктор Мельниченко (военнослужащий Пограничной службы ФСБ) 
- Олег Салюков (главнокомандующий Сухопутных войск ВС РФ) 
- Игорь Сергун (начальник главного разведуправления, замначальника Генштаба РФ) 
- Анатолий Сидоров (командующий западным военным округом ВС РФ) 
- Игорь Турченюк (зам командующего южного военного округа ВС РФ, руководитель операции РФ по оккупации Крыма) 
- Олег Цеков (командир 200-й ОМБ Береговых войск Северного флота) 
- Александр Чайко (командующий 1-й Танковой армии западного военного округа ВС РФ)
- Виктор Чирков (главнокомандующий Военно-морского флота РФ) 
- Владимир Шаманов (командующий ВДВ России)   
- Сергей Шойгу (министр обороны РФ) 

- Сергей Юдин (начальник организационно-мобилизационного управления штаба Западного военного округа ВС РФ) 

Руководители на предприятия, включително от ВПК, изпълняващи  инфраструктурни проекти в Автономна република Крим: 
      
- Леонид Белых (руководящий директор ОАО Улан-Уденский авиационный завод) 
- Азрет Беккиев (гендиректор концерна Созвездие) 
- Александр Вепрев (гендиректор Иркутского авиационного завода) 
- Артем Голотов (гендиректор ОАО Мобильные газотурбинные электрические станции, дочки ГК Россети) 
- Юрий Денисенко (руководящий директор ОАО Арсеньевская авиационная компания Прогресс) 
- Александр Дормидонтов (гендиректор ЗАО Научно-исследовательское предприятие Спецрадио) 
- Андрей Дутов (глава совета директоров ОАО Объединенная судостроительная корпорация) 
- Игорь Епифанов (гендиректор научно-исследовательского института НИИ дар-сфера) 
- Андрей Зорин (директор компании Ижмаш-Беспилотные системы) 
- Геннадий Капралов (гендиректор ОАО Научно-исследовательское объединение Квант) 
- Сергей Кельбах (глава совета директоров ГК Автодор) 
- Дмитрий Коноплев (руководящий директор ОАО Завод имени Дегтярева) 
- Вадим Лигай (гендиректор ОАО Казанский вертолетный завод) 
- Петр Мотренко (руководящий директор ОАО Роствертол) 
- Борис Обносов (гендиректор корпорации Тактическое ракетное вооружение) 
- Александр Пекарш (заместитель гендиректора ОАО Компания Сухой) 

- Владимир Попов (гендиректор предприятия Щегловский вал) 
- Сергей Смирнов (заместитель гендиректора ОАО Компания Сухой) 
- Алексей Сорокин (директор Конструкторского бюро приборостроения) 
- Владимир Спиридопуло (глава совета директоров ОАО Северное проектно-конструкторское бюро) 
- Александр Тменов (гендиректор предприятия ЗиД) 
- Валерий Трушкин (коммерческий директор Уральского завода гражданской авиации) 
- Вячеслав Цибулькин (гендиректор производственного НИИ Эталон) 
- Евгений Школов (глава совета директоров Уралвагонзавода) 
- Александр Шляхтенко (гендиректор ОАО Центральное морское конструкторское бюро Алмаз) 
- Владимир Шуваев (гендиректор предприятич Протек) 

Терористи, сепаратисти или причастни към този вид престъпления:

- Ахра Авидзба (гражданин России) 
- Евгений Агафонов (гражданин Украины) 
- Николай Агафонов (гражданин Украины) 
- Владимир Антюфеев (гражданин РФ, террорист, был "первым вице-премьер-министром ДНР по работе с правоохранительными органами") 
- Панеро Гектор Аройо (гражданин Испании) 
- Вячеслав Балыба (гражданин РФ) 
- Эдуард Басурин (террорист, "замминистра обороны ДНР") 
- Марат Баширов (гражданин РФ) 
- Юрий Башкатов (гражданин Украины) 
- Вячеслав Бедняк (главарь экстремистов "Левый сектор" и "Днепр, вставай") 
- Ольга Беседина (террорист, "министр экономразвития и торговли ЛНР") 
- Васкес Серхио Мануэль Бесера (гражданин Испании) 
- Игорь Безлер (террорист, командир Народного ополчения Донбасса в Горловке) 
- Дина Белоус (гражданка Украины) 

- Елена Блоха (террорист, "глава департамента по связям с общественностью ДНР") 
- Александр Бойченко (гражданин Украины) 
- Драгослав Боган (глава экстремистских организаций Сербское народное возрождение и Белые орлы) 
- Валерий Болотов (гражданин Украины) 
- Сергей Бондаренко (гражданин Украины) 
- Оксана Бондарец (гражданка Украины) 
- Андрей Борисов (гражданин Украины 
- Евгений Борщевский (гражданин Украины) 
- Елена Бочкарева (гражданка Украины) 
- Олег Буцкой (гражданин Украины) 
- Яна Витюк (гражданка Украины) 
- Владислав Владимиров (гражданин Украины) 
- Оксана Власкина (гражданка Украины) 
- Павел Водяницкий (гражданин Украины) 
- Александр Гаркуша (гражданин Украины) 

- Игорь Гиркин (террорист, экс-главарь боевиков в Донбассе) 
- Алексей Гориненко (гражданин Украины) 
- Алексей Грановский (террорист, "министр топлива и энергетики ДНР") 
- Владимир Громов (террорист, "глава контрразведки ЛНР") 
- Павел Губарев (террорист, "народный губернатор Донбасса") 
- Екатерина Губарева (террорист, "министр иностранных дел ДНР") 
- Елена Гуденко (гражданка Украины) 
- Виктор Давиденко (гражданин Украины) 
- Юрий Дегтярев (сепаратист, начальник Управления охраны водных ресурсов Луганской области) 
- Сергей Дианов (гражданин Украины) 
- Юрий Дойников (сепаратист, "глава законодательного собрания Севастополя, глава Севастопольского горсовета") 
- Виктория Долгая (гражданка Украины) 
- Сергей Долина (гражданин РФ) 
- Павел Дремов (сепаратист, атаман подразделения Донских казаков) 
- Евгений Евдокимов (гражданин Украины) 
- Павел Ермолаев (гражданин Украины) 
- Алексей Ершов (гражданин Украины) 

- Игорь Ефанов (гражданин Украины) 
- Иван Ефанов (гражданин Украины) 
- Марина Жейнова (террорист, "глава комитета по бюджету, финансам и экономической политике верховного совета ДНР") 
- Глеб Жеребченко (гражданин Украины) 
- Константин Загнибеда (гражданин Украины) 
- Федор Задирака (террорист, "глава комитета промышленности и торговли верховного совета ДНР") 
- Александр Захарченко (террорист, главарь террористов ДНР) 
- Сергей Здрилюк (гражданин Украины) 
- Александр Зинченко (сепаратист, "глава исполкома народного фронта Новороссии") 
- Игорь Ивакин (террорист, "министр углепрома ДНР") 
- Юрий Ивакин (гражданин Украины) 
- Сергей Игнатов (террорист, "глава народной милициии ЛНР") 
- Павел Ильюхин (гражданин Украины) 

- Адриан Бретонес Ирогоен (гражданин Испании) 
- Заур Исмаилов (террорист, "и. о. генпрокурора ЛНР") 
- Герман Кадыров (террорист, "глава комитета по этике, регламенту и организации работы верховного совета ДНР") 
- Александр Калюсский (гражданин Украины) 
- Алексей Каркачев (гражданин РФ) 
- Максим Карпов (сепаратист, замначальника Восточно-Черноморского бассейного управления охраны водныхресурсов) 
- Алексей Карякин (гражданин Украины) 
- Валерий Кауров (гражданин Украины) 
- Анатолий Коваль (террорист, "глава комитета по безопасности и обороне верховного совета ДНР") 
- Николай Козицын (террорист, глава экстремистов Всевеликое войско донское, главарь террористов Козачья национальная гвардия) 
- Борис Колесников, (сепаратист, гражданин РФ, депутат "законодательного собрания Севастополя") 




Гласувай:
4



Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: ykpaina
Категория: Други
Прочетен: 1225724
Постинги: 705
Коментари: 146
Гласове: 2552
Блогрол
1. ТV онлайн - Украйна
2. Радио онлайн - Украйна
3. Филм "РЕВОЛЮЦИЯ НА ДОСТОЙНСТВОТО" - на украински с немски субтитри
4. Филм "РЕВОЛЮЦИЯ НА ДОСТОЙНСТВОТО" - на украински с английски субтитри
5. Филм "РЕВОЛЮЦИЯ НА ДОСТОЙНСТВОТО" - на украински с руски субтитри
6. Кога, защо и как „Хрушчов подари Крим на Украйна”
7. СТОПФЕЙК - САЙТ ЗА РУСКАТА ПРОПАГАНДНА МАШИНА И ТОТАЛНОТО РАЗМИНАВАНЕ С ИСТИНАТА
8. Физиономията на руSSкия фашизъм
9. ТОП ФАКТИ за руските ЛЪЖИ за Украйна
10. РУСИЯ - ИЗНОСИТЕЛ НА ТЕРОРИЗЪМ
11. ПОДАРЪК ЗА РАШИСТИ
12. Обикновените зомбита. Как действа лъжата
13. InformNapalm
14. ФСБ в Украйна
15. Първият украински Майдан - „Революцията върху гранита”
16. УКРАИНА 2015 - пропагандистки филм от 2012 (!) година, който показва война на територията на Украйна (в случай, че се ориентира към ЕС и НАТО, а не към Евразийския съюз)
17. ФИЛМ: КРИМИНАЛНАТА ОКУПАЦИЯ НА УКРАЙНА - Криминальная оккупация. Янукович и его банда.